Відповідно до планів роботи Управління освіти та методичного центру з 10 по 13 квітня 2018 року у нашому ЗДО проводиться Тиждень національно-патріотичного виховання "Україна - моя Батьківщина".

/Files/images/калина.jpg

Головною метою Тижня є сприяння вихованню у молодого покоління почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності, приверенення уваги батьків до патріотичного виховання, популяризації педагогічного досвіду, фахових здобутків, кращих педагогічних ідей національно-патріотичного вихованнядітей дошкільного віку.

/Files/images/4 ПВ.jpeg

Основні завдання Тижня:
- виховувати любов до рідного краю (причетності до рідного дому, сім'ї, дитячого садка, міста);
- формувати почуття власної гідності, повагу до своїх національних особливостей, української мови;
- допомогти дитині усвідомити свою належність до рідного народу, його історії, культури, традицій;
- створювати відповідне розвивальне середовище в групах, яке сприятиме розвитку особистості дитини на основі народної культури;
- формувати толерантне ставлення до представників інших національностей, до ровесників, батьків, інших людей;
- залучати родини вихованців до співпраці щодо виховання патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку.