Правила прийому дітей до закладу дошкільної освіти

З вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей в заклади дошкільної освіти району. Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.
Електронна реєстрація в ЗДО - http://dnz-reg.nz.ua
Прийом дітей до ЗДО здійснюється відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади м.Харкова.

Шановні батьки!

Для вступу дитини в заклад дошкільної освіти необхідно надати керівнику закладу наступні документи:

- заява про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти;
- копія свідоцтва про народження дитини до закладу дошкільної освіти;
- медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;
- направлення із системи електронної реєстрації, видане Управлінням освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради.

Для зарахування дитини з інвалідністю до державного (комунального) закладу дошкільної освіти до заяви про зарахування додаються:

- копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років, виданого лікарсько-консультативного комісією закладу охорони здоров'я, або копія посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну особам з інвалідністю та дітям з внвалідністю";
- копія індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.
Для ознайомлення з нормативно-правовою базою щодо зарахування та відрахування дітей до ЗДО перейдіть за посиланням.

/Files/images/вступ.png