Пріоритетні напрямки роботи закладу
на 2023/2024 навчальний рік

Освітній процес в закладі дошкільної освіти у 2023/2024 навчальному році спрямований на вирішення головної мети району

«Мотивація як визначальний фактор організації навчальної діяльності учнів та вихованців в умовах змішаного навчання»

На основі аналізу роботи за минулий навчальний рік, педагогічний колектив визначив основні завдання на 2023/2024 навчальний рік:

1. Формування основ безпечної поведінки, стресостійкості та здорового способу життя дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану.

2. Здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання дітей - формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей.

3. Організація комунікації з батьками дошкільників як ключовий вектор здійснення освітнього процесу в ЗДО в сучасних умовах.