ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ КЗ "ДНЗ №200"

/Files/images/psiholog/_MG_941ljioluilu.jpg

Добровольська Юлія Григорівна

ОСВІТА:

"Практична Психологія" ХНПУ ім. Сковороди 2005 - 2010

Стаж роботи 10 років.

Додаткове навчання:

• Пройшла навчання в Харківському Інституті Гештальта та Психодрами курс "Консультування від а до Я".
  • Харківський Інститут Гештальта і Психодрами навчальний курс "Гештальт 1 ступень".
  • Пройшла навчальну програму по мандалотерапії.
  • Завершила онлайн-курс на ТОВ "Едюкейшнал Ера" у партнерстві з БФ "Інститут раннього втручання" курс "Вступ до раннього втручання".

Графік консультацій:

Для батьків:

вівторок - з 16.00 до 17.00

четвер – з 09.00 до 10.00

Для педагогічних працівників:

вівторок з 13.00 до 15.00

четвер з 13.00 до 15.00

Основні напрямки роботи:

1. Психодіагностична робота – це індивідуальне психологічне обстеження або обстеження груп дітей щодо виявлення проблем у мотиваційній, інтелектуальній та емоційно-вольовий сферах особистості дитини. Діагностика готовності дитини до шкільного навчання.
2. Корекційно-розвиваюча робота. Це напрямок діяльності психолога є найбільш складним і відповідальним, тому що включає в себе широкий спектр форм роботи. Це індивідуальні та групові розвиваючі заняття, робота з особистісними проблемами дітей.
3. Підтримка дітей, які потрапили в скрутні життєві обставини. Індивідуальні бесіди, консультації з близькими дитині людьми.
4. Підтримка обдарованих дітей. Створення умов для подальшого розвитку їх творчих здібностей.
5. Підтримка дітей, які потребують підвищеної уваги. До них відносяться неспокійні, конфліктні, сором’язливі, агресивні, замкнуті і тривожні діти, а також діти з мовними порушеннями і з затримкою психічного розвитку.
6. Психологічний супровід адаптаційного періоду новоприбулих дітей.
7. Робота з батьками: участь у батьківських зборах та проведення консультаційних заходів.