Перелік нормативно-правових актів, які регулюють питання безпеки у закладах дошкільної освіти

/Files/images/20943543-Peretvorenyy7-1068x684.jpg

Як діяти закладу освіти та учасникам освітнього процесу під час повітряної тривоги

Під час війни порушуються всі права дитини — на освіту, недоторканність, право бути з сім’єю, тож ЮНІСЕФ запускає сайт «Дитина не сама: Інструкція з турботи» — https://dity.msp.gov.ua/, де ми доноситимемо інформацію про те, як правильно у воєнних умовах підтримувати та захищати права дітей, що позбавлені батьківського піклування.

Тут ви знайдете інструкції з тимчасового влаштування дітей у сім’ї, практичні поради з питань адаптації дитини, а також контакти служб та органів для захисту дітей в Україні та за кордоном.

Журналісти, які висвітлюють чутливі теми, та психологи, які працюють з дітьми, також зможуть знайти корисну інформацію на нашому сайті.

/Files/images/захист.png

Брошура "Пам'ятка керівника закладу дошкільної освіти щодо організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності"

Вебінар "Перша психологічна допомога дітям: межі компетентності педагогічних працівників"

Вебсайт "Все про мінну безпеку"