Для організації роботи з дітьми радимо скористатися інформаційно-освітніми матеріалами, що розміщені на сайті МОН у вільному доступі:

«Сучасне дошкілля під крилами захисту»;

поради з надання першої психологічної допомоги людям, які пережили кризову подію;

поради від експертів ЮНІСЕФ «Як підтримати дітей у стресових ситуаціях»;

інформаційний комікс для дітей «Поради від захисника України»;

хрестоматія для дітей дошкільного віку«Моя країна – Україна»з національно-патріотичного виховання;

довідник «У разі надзвичайної ситуації або війни», в якому зібрані поради, як захистити себе у надзвичайній ситуації;

З 14 березня 2022 стартував дитячий онлайн-садок НУМО – спільний проєкт ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки України. Це розвивальні відеозаняття для дітей 3-6 років. Всі випуски ( а їх вже понад 50) доступні до перегляду на платформах ЮНІСЕФ:https://www.facebook.com/watch/. а також на сторінці нашого закладу у Фейсбуці. Радимо батькам подивитись відеоуроки разом із малечею, щоб допомогти їм зорієнтуватись у новому форматі освіти й відчувати себе комфортно.

Зайняти дитину українськими аудіо казками, можна на сайті "Казки Погорєлова" (працює з будь якого пристрою).

Ігрові вправи, відеозаняття, консультації розміщенні за посиланням ТУТ

Сподіваємося, що нашим малятам буде цікаво отримувати нові знання в такій формі, а ви їм у цьому допоможете

Телеграм-канал "Виховання з любов'ю"

Практичні матеріали дослідно-експериментальної діяльності