ОРГАНІЗАЦІЯ МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

У ЗДО №200 організована робота медичного кабінету, ізолятору. Приміщення відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, оснащені та забезпечені необхідним обладнанням та лікарськими засобами, виробами медичного призначення.

Для роботи медичного персоналу, організації медичного обслуговування дошкільників у ЗДО створені всі необхідні умови.

У медичному кабінеті працює сестра медична старша Рахімова Лідія Дмитрівна, яка веде облік медичного обладнання, лікарських засобів та виробів медичного призначення, дотримується правил і термінів їх зберігання та використання, забезпечує їх своєчасне поповнення.

В закладі дошкільної освіти медичне обслуговування здійснюється відповідно до:

1. Постійний контроль за станом здоров’я дітей;

2. Проведення обов’язкових медичних оглядів дітей;

3. Проводення збору інформації профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень у порядку і в терміни, встановлені МОЗ України;

4. Надання невідкладної медичної допомоги дітям у разі гострого захворювання або травми;

5. Здійснення контролю за організацією та якістю харчування, дотриманням раціонального режиму навчально-виховної діяльності, навчального навантаження;

6. Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та протиепідемічного режиму;
7. Проведення санітарно-просвітницької роботи серед дітей, батьків або осіб, які їх замінюють, та працівників ЗДО.