Чим зайнятися батькам із дітьми під час блекауту?

Під час блекауту діти будь-якого віку мають знати, що це тимчасово й час потрібно використовувати з користю.

Важливо пояснити дитині, що трапилося, а також, що дитина не одна й батьки завжди поруч.

Батькам блекаут потрібно розцінювати як можливість для того, щоби провести свій дорогоцінний час разом із дітьми.

Тому важливо, щоб у дитини залишилися лише позитивні спогади.

Як підготуватися батькам до блекауту?

Ви й так знаєте, що потрібно завчасно підготувати воду, їду, теплі речі, павербанки та ліхтарики, а далі можна й розважитися.

Ми радимо знайти на ForKids цікаві матеріали для вас, роздрукувати їх поки є електроенергія та «насолоджуватися» блекаутом.

Наші поради!

Вдень:

1. Грайте улюбленими іграшками чи погуляти на вулиці.

2. Малюйте

Придбайте декілька кольорових олівців, фломастерів чи кольорові фарби. Якщо їх немає, підійде звичайний олівець чи ручка.

Знайдіть цікаві для васрозмальовки на сайті в різних категоріях,безкоштовно завантажте їх, роздрукуйте та малюйте разом із дітьми.

3. Відгадуйте загадки

Зайдіть у розділзагадкита роздрукуйте їх. Також можете їх безкоштовно завантажити на свій телефон в PDF чи просто зробіть знімки з екрану телефону та грайте, коли не буде зв’язку.

4. Читайте казки

Що може бути краще ніж зануритися в неймовірний світ казок.

Роздрукуйтеказкиіз ForKids та читайте їх дітям, далі обговоріть головних героїв, їх вчинки, подумайте, як би вчинили ви на місці головних героїв або запитайте про це в дітей.

Якщо немає змогу роздрукувати, завжди можна зберегти текст казок собі в нотатки чи надіслати комусь у повідомленні, так ви можете читати їх коли не буде зв’язку.

Ввечері:

1. Гра злови промінь

Одна дитина бере ліхтарик, вимикає його, інші діти чи батьки ховаються.

Дитина має знайти інших та увімкнути ліхтарик, на кого потрапляє промінь, той наступний бере ліхтарик.

2. Гра тіней

Діти люблять грати з тінями. Використовуйте ліхтарики, щоб відобразити тінь на стіні, або, ще краще, повісьте біле простирадло та запропонуйте дітям стати навпроти нього, щоб створити фігуру з тіней.

3. Дивіться на зірки

Що може бути краще, ніж дивитися на зірки в ясну ніч? Якщо ви погано знаєте зорі, роздрукуйте карту зірок, щоби більше розповісти про них дітям, або просто подивіться на нічне небо, це ж так захопливо.

Зранку запропонуйте дітямрозмальовки із планетами та зірками, так вони краще з ними познайомляться.

4. Гра в слова

Усім знайом гра із дитинства. Один із батьків чи дітей придумує перше слово, а далі інші учасники називають подібні слова по першій чи останні літері, можете обрати якусь із тем (країни чи міста, світ тварин чи рослин, чи ще щось) або ж просто називати будь-які слова, якщо часу вдосталь.

Зі старшими дітьми також можна модифікувати гру і придумувати слова в риму або щоб звучало смішно, далі визначайте, у кого з учасників краще.

5. Екскурсія статуями

Виберіть екскурсовода й туриста. Усі інші збираються в темній кімнаті й позують, як статуї. Екскурсовод світить ліхтариком на кожну статую і описує її. Наприклад, «Ось скульптура динозавра. Видно, що її рот широко відкритий і вона ричить на свою здобич».

Статуї можуть змінювати пози, коли світло відривається. Мета — розсмішити когось за допомогою дивної пози чи кумедного опису.

Кiлькiсть переглядiв: 19